Zlepšete své IT
a rozvíjejte svou firmu

Jsme full-cycle DevOps a Cloudová poradenská společnost, která Vám pomůže vytvářet a modernizovat IT infrastrukturu, software a procesy.

Spojte se s námi

Klienti, kteří adoptují DevOps

83%

uvádějí zrychlení při vydávání nových verzí aplikace

63%

pozorují zkrácení
doby uvedení produktu na trh

79%

hlásí
úspory nákladů

55%

potvrzují zvýšení
produktivity zaměstnanců a/nebo zlepšení bezpečnosti

DevOps Služby

DevOps Automatizace

Zlepšíte si proces vydávaní softwaru, díky provozní efektivitě, a zrychlete nasazení verzi aplikace s minimálním zásahem člověka.

DevOps Poradenství

Naši DevOps konzultanti Vám pomohou zavést nebo rozvinout vaše stávající DevOps pomocí strategického plánování a vytvoření kultury DevOps.

Infrastructure as a Code (IaC)

Minimalizujte manuální práci inženýrů a zkraťte dobu obnovy díky standardizovanému nastavení infrastruktury, a snadno nasaditelným architekturám.

Delivery Pipeline & CI/CD

Zrychlete dobu vydání aplikace pomocí rozpoznání problémů v raných fázích. Umožněte rychlé navrácení změn a předčete očekávání vašich uživatelů.

Monitoring, Logování a Dohled

Sledujte provozuschopnost a dostupnost systému, vytvořte transparentnost stavu produktu pro více týmů a obchodních jednotek, a zejména se vyhněte falešným upozorněním.

DevSecOps

Použijte proaktivní přístup k automatizovaným bezpečnostním procesům s bezpečnostní politikou jako kódem, rozdělením oprávnění a zabezpečenými CI/CD praktiky.

Kontejnerizace

Kontejnerizujte a zvyšujte úroveň svých aplikací a vytvářejte moderní řešení, která zajišťují vyšší spolehlivost, přenositelnost a kvalitu ve virtuálním prostředí.

Kubernetes

Vylepšete svou infrastrukturu pomocí Kubernetes a zároveň si vytvořte strategický plán pro implementaci Kubernetes na produkční úrovni.

Vývoj softwaru

Vývoj webových aplikací

  • Vlastní vývoj frontend/backend webových aplikací
  • Modernizace staršího softwaru
  • Mikroslužby

Vývoj mobilních aplikací

  • Nativní a multiplatformní aplikace vytvořené ve Swiftu
  • Java
  • Kotlin nebo Flutter

IT poradenství

  • Modernizace starší infrastruktury
  • Sestavení softwaru

IT Audit

Nezávislý a objektivní přezkum infrastruktury IT, konfigurace kontrolních procesů v souladu s předpisy, včetně PCI DSS, GDPR, PSD2 atd. prostřednictvím hloubkového testování a odborné analýzy.

Spojte se s námi

Transformace IT

Zlepšete své SDLC, infrastrukturu, zabezpečení a interní procesy pomocí nových nákladově-efektivních DevOps a Cloud strategií.

Spojte se s námi

Cloudové služby

9 z 10 klientů uvedlo, že použitím cloudu snížili náklady na nastavení a údržbu.

Cloudové poradenství

Návrh architektury pro vaše řešení, nalezení správné ho řešení pro vaše potřeby. Naši architekti projdou s Vámi tuto složitou cestu nebo Vám mohou poskytnout ad-hoc konzultaci, když ji budete potřebovat.

Migrace do cloudu

Vypracováni strategii, určeni správných aplikaci, zajištěni správného poskytovatele cloudu, zachovaní integrity dat a provedeni Vaši migraci do cloudu pro snížení nákladů, umožnění škálovatelnosti a zlepšení výkonu.

Optimalizace cloudu

Optimalizujte své náročné pracovní postupy (workflow), zlepšete konfigurace Vašeho cloudu, robustnost kontroly bezpečnostní, cenový plán a strategii výkonu vytvořením inteligentní a optimalizované architektury pro vyšší efektivitu.

Řízení cloudu

Vytvořte svou cloudovou strategii pro zvýšení zabezpečení dat, správu finančních, bezpečnostních a legislativních rizik, snižte byrokratickou zátěž a umožněte rychlý provoz cloudových systémů.

Zabezpečení cloudu

Zlepšete zabezpečení dat, správu identit a přístupu (IAM), procesní bezpčenosti (governance), uchovávání dat (DR) a kontinuity provozu (BC) spolu s dodržováním právních předpisů PCI DSS podle OWASP a ISO27K.

Dedikované týmy

Rozšiřte možnosti svého interního týmu najmutím vysoce kvalifikovaného specializovaného týmu na krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci pro získaní potřebných technických znalostí pro svůj projekt.

Spojte se s námi

Školení & Workshop

Automatizace cloudu

Kompletní automatizace cloudové infrastruktury a dodávání aplikací do této dynamické struktury pomocí nástrojů a konceptu Infrastructure as a Code (IaaC).

Školení ke cloudu

Zkraťte dobu potřebnou k získání základních znalostí a praxí v Azure, AWS nebo Google Cloud v závislosti na vašich požadavcích a obchodních potřebách.

DevOps

Bezbolestně zavádějte nové funkce do svých produktů a zkraťte si dobu uvedení produktu na trh, aniž byste museli obětovat spolehlivost, bezpečnost a legislativní požadavky pomocí nasazovacích pipeline, CI/CD, monitorování atd.

Kontejnerizace

Vytvářejte cloud-native aplikace pomocí nástrojů pro kontejnerizaci a nasazujte své aplikace v jakémkoli veřejném, soukromém nebo hybridním cloudu v neomezeném rozsahu.

Logování, monitorování a dohled

Monitorování, řešení problémů, zlepšování výkonu infrastruktury a aplikací v cloudech, včetně lokálních systémů podle zásad Site Reliability Engineeringu (SRE).

Řízení cloudu - Azure/AWS/Google Cloud

Vytvářejte a strategicky plánujte nařízení a procesní rámce, posuzujte je v souladu s průmyslovými regulačními standardy a identifikujte nedostatky, které je třeba včas řešit.

Hackathon

Uspořádáme hackathon podle Vašich cílových požadavků, abychom vašemu týmu pomohli najít optimální řešení pod vedením našich odborníků.

PoC / MVP

Získejte zkušební koncept (PoC) / minimální životaschopný produkt (MVP) pro získáni první zpětné vazby, ověření předpokladů a zkrácení doby uvedení nápadu na trh.

Spojte se s námi

IT podpora

Aktivní řízená podpora 24/7 nebo podpora na vyžádání pro vaši společnost včetně monitorování, návrhu a aktivní podpory cloudové a/nebo lokální infrastruktury.

Spojte se s námi

Technologický stack

DevOps

Orchestrace a zřizování

Ansible
Ansible
Terraform
Terraform
Kubernetes
Kubernetes
Docker
Docker
Docker-Compose
Docker-Compose

Monitorování a Dohled

NewRelic
NewRelic
Zabbix
Zabbix
Prometheus
Prometheus
ELK
ELK
Grafana
Grafana

Integrace CI/CD

Azure Pipelines
Azure Pipelines
Bitbucket Pipelines
Bitbucket Pipelines
GitHub Actions
GitHub Action
Gitlab CI/CD
Gitlab CI/CD pipelines
Jenkins
Jenkins

Sestavení aplikace a vytvoření image aplikace

Packer
Packer
HELM
HELM
Buildpacks
Buildpacks
HelmFile
HelmFile

Cloudové a infrastrukturní platformy

Azure
Azure
AWS
AWS
Google Cloud
Google Cloud
Hetzner
Hetzner
Digital Ocean
Digital Ocean

Vývoj webových aplikací

.NET
.NET
Python
Python
Node.js
Node.js
Angular
Angular
React
React

Vývoj mobilních aplikací

Swift
Swift
Kotlin
Kotlin
Java
Java
Objective-C
Objective-C
Flutter
Flutter

Databáze a messaging broker

SQL Server
SQL Server
PostgreSQL
PostgreSQL
MongoDB
MongoDB
MySQL
MySQL
Redis
Redis

Zkušenosti v oboru

FinTech

Pro zavedené firmy a startupy vyvíjíme digitální řešení na klíč, infrastrukturu a mobilní aplikace usnadňující online platby, finanční analýzu, monitorování, bankovnictví a zajišťující bezpečnost, dodržování právních předpisů a ochranu dat.

Máme také rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti s přípravou dokumentace pro FCA (UK), CNB (CZ), MFSA (MT), BOL (LT), a audity pro PCI DSS, PSD2, GDPR, atd.

Spojte se s námi

Obchod

Máme rozsáhlé zkušenosti s obchodními řešeními a integracemi, zajišťujícími plynulé a intuitivní uživatelské prostředí, a s ohledem na to navrhujeme a vyvíjíme e-commerce B2B, B2C a C2C produkty pomáhající dosáhnout stanovených cílů a zvýšení obchodní hodnoty.

Spojte se s námi

FoodTech

Vyvíjíme FoodTech služby přizpůsobené na míru vašim obchodním cílům. Mobilní a webové aplikace jsou navržené dle individuálních potřeb restauraci, rozvážkových služeb, FoodTech startupů a obchodů.

Využíváme nejnovější technologické trendy pro vytvoření nové nebo aktualizaci Vaší starší infrastruktury pomocí digitálních řešení.

Spojte se s námi

Naše společnost

Vesmus je full-cycle DevOps a Cloud-native poradenská společnost, která se skládá z odborníků s rozsáhlými zkušenostmi s budováním a transformací zákaznických infrastruktur a platforem. Naše sídlo se nachází v Praze. Někteří z našich kolegů působí v zemích EEM, SNS a v Asii.

Naše certifikace

Azure
Administrator

Solutions Architect
Microsoft Certified

Solutions
Architect

Microsoft Certified
Microsoft Certified

DevOps
Engineer

Microsoft Certified
Microsoft Certified

Solutions Architect
Professional

AWS Certified
AWS Certified

DevOps Engineer
Professional

AWS Certified
AWS Certified

Professional Cloud DevOps Engineer

Google Certified
Google Certified

MCSD
App Builder

Microsoft Certified
Microsoft Certified

Pro naše klienty jsme spolupracovali

Proč vybrat nás

Transparentnost

Ve Vesmus věříme, že upřímnost ke klientům, partnerům a zaměstnancům je základním krokem k vytváření kvalitních produktů.

Flexibilita

Jsme připraveni na nečekané a rychle se přizpůsobujeme novým požadavkům a změnám pro okamžité zapracovaní bez žádné složité byrokracii.

Postoj

Jsme tým zkušených výzkumníků a analytiků, plně věnujeme pozornost vašim požadavkům a snažíme se dosáhnout vašich cílů.

Podpora

Jsme tu, abychom Vám pomohli na cestě k růstu vašeho podnikání a dosáhli výsledků, které hledáte. Budeme tu pro Vás, až nás budete potřebovat.

Pojďme společně zvýšit
úroveň vašeho podnikání!